شب قبل از جراحی بینی و پس از آن

سعی کنید آرام باشید.از عوامل استرس زا دوری کنید.زود تر بخوابید.از 8 ساعت قبل از عمل جراحی کاملاً ناشتا باشید (حتی آب ننوشید).از خوردن غذاهای سنگین و پر چرب و مواد غذایی مانند شیر و نخم مرغ شب قبل از جراحی خودداری کنید.از آنجا که به مدت یک هفته تا ده روز حمام کردن شما محدود خواهد شد .شب قبل از جراحی حمام کنید.

قبل عمل بینی

روز جراحی

در ساعت تعیین شده در محل کلینیک حاضر باشید.حتماً یک نفر (و نه بیشتر) همراه داشته باشید.پس از طی مراحل اداری تشکیل پرونده به بخش خواهید رفت و منتظر تایم جراحی خواهید بود.

بیهوشی

نوع بیهوشی شما بر اساس تصمیم نهایی پزشک بیهوشی تعیین خواهد شد و اگر محدودیت خاصی نباشد در اکثر موارد ما از بیهوشی عمومی استفاده می کنیم.که با توجه به داشتن یک تیم قوی و کارآزموده از بهتریتن متخصصین و تکنسینهای بیهوشی جای هیچگونه نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت.

بعد از عمل

بعد از پایان بیهوشی و ریکاوری به بخش منتقل شده و اقدامات پرستاری برای شما انجام خواهد شد.باید توجه کنید بدلیل وجود تامپونها نمی توانید از بینی تنفس کنید و باید تنفس دهانی داشته باشید.

نتایج جراحی بینی

پس از برداشتن اسپلینت شما تغییرات کلی را خواهید دید و جزئیات بینی به دلیل تورم مشخص نیست.بتدریج که تورم کاسته می شود شما می توانید جزئیات بینی را ببینید. نتیجه نهایی را حدود یکسال بعد از عمل می توان دید که در بینی های گوشتی این زمان می تواند طولانی تر باشد.

گالری
گالری
گالری عکس های متقاضیان جراحی شده عکس های قبل و بعد از عمل ...
مشاوره حضوری
مشاوره حضوری
در صورتیکه تمایل دارید با من مشورت کنید.می توانید برای تعیین نوبت ...
مشاوره اینترنتی
مشاوره اینترنتی
برای مشاوره ی اینترنتی در رابطه با جراحی بینی می توانید از فرم زیر ...
سوالات متداول در رابطه با عمل بینی
سوالات متداول
سوالات متداول در رابطه با جراحی زیبایی بینی مانند سن مناسب جراحی و غیره
درباره دکتر
درباره دکتر
توضیحاتی درباره دکتر فرهنگ , تحصیلات و سوابق و اطلاعات کلی...
فیس بوک
فن پیج فیس بوک
برخی از نظرات و کامنت های بیماران در رابطه با جراحی و دکتر فرهنگ ...